ASCO nábytek

Asco nábytek

ASCO Nábytek je častý překlep, správný název je ASKO Nábytek.

ASKO Nábytek je součástí německé obchodní skupiny, která v Německu vlastní 6 velkých nábytkových prodejen. Na českém trhu ASKO působí již 15 let. Za tu dobu se stalo největším a nejznámějším prodejcem nábytku v České republice. Dokladem toho jsou výsledky spotřebitelských průzkumů i počet zákazníků, kteří prodejny Asko nábytek za dobu 15ti let působení na českém trhu navštívili. Jejich počet již překročil 1,25 milionu.

Podle průzkumů má každá druhá domácnost nábytek z některé z osmi prodejen ASKO, které jsou rozmístěny po celé republice. Všechny tyto prodejny jsou součástí velkých obchodních řetězců, což ještě umocňuje příliv zákazníků. ASKO Nábytek nabízí svým zákazníkům jak nábytek nejmodernějšího designu, tak i nábytek klasický, dále kancelářský nábytek. Například sedacích souprav a pohovek ASKO nabízí 200 typů, ložnic a lůžek kolem 60druhů a obývacích stěn na 50 druhů. Bohatý výběr doplňkového zboží je také samozřejmostí. Je tedy z čeho vybírat. Sortiment je vždy aktuální a každým rokem se objevují nové modely. Zákazníci si pochvalují jak šíři sortimentu, tak i kvalitu a velmi příznivé ceny. Proto se do ASKA rádi vracejí.

ASKO Nábytek, spol. s r.o. nakupuje zboží po celém světě a 25% jsou výrobky českých nábytkářů, kteří velmi dobře obstojí v konkurenci světových výrobců nábytku.

v Asko nábytek naleznete:

Prodejny ASKO nábytek: