Nábytek JAMALL

Nábytek JAMAL

Společnost JAMALL působí na českém trhu s nábytkem již od roku 1991. O jeho profesionalitě a spolehlivosti svědčí i to, že provozuje největší řetězec vlastních prodejen v České republice a další odběrní místa zboží po republice. JAMALL prodává nábytek ve většině evropských zemí a také v USA. I to svědčí o kvalitě a atraktivnosti tohoto nábytku.

Do prodeje se průběžně uvádějí nové řady systémového nábytku i kuchyní, které konkurují ostatním výrobcům nejen kvalitou, ale i cenou. Moderní, klasický, nadčasový i luxusní nábytek je nabízen v několika cenových relacích, ale vždy překvapivě nízkých.

Každý z velmi oblíbených modulových systémů čítá v průměru 100 prvků a dokonale umožňuje variabilní řešení do požadovaných sestav.

V nabídce společnosti JAMALL-CZ a.s. najdete širokou škálu nábytku pro zařízení veškerých interiérů od kuchyní po kanceláře. Naleznete zde systémový nábytek - široká škála modulového nábytku s univerzálním použitím Kuchyňský nábytek - sektorové kuchyně, jídelní nábytek a doplňky Sedací soupravy - široká nabídka tvarů, materiálů a barev. Obývací a předsíňové stěny - vysoká variabilita je samozřejmostí Ložnice - velký výběr pro Váš klidný spánek

Nábytek Jamall

v nábytku Jamall naleznete:

Prodejny nábytek JAMAL: