KIKA Brno

KIKA Brno

Hezké bydlení a individuální vybavení – kika nabízí velký výběr kvalitního zboží za nízké ceny a všechny servisní služby pod jednou střechnou

Největší obchodní dům s nábytkem a bytovými doplňky v Čechách. V sortimentu naleznete rozmanité styly i módní trendy. Základem firemní filozofie je poskytnutí kompletního servisu pro zákazníky, který zahrnuje i návrh a zařízení bytu. KIKA Leiner patří mezi pět největších obchodníků s nábytkem v Evropě. Je zcela ve vlastnictví rakouských rodin Leiner a Koch. Kuchyně, jídelny, ložnice, dětské a studentské pokoje, matracové studio, obývací pokoje a bytové doplňky. Sortiment v KIKA to je na 50000 položek v různých cenových relacích. Sortiment v KIKA je pravidelně obohacován s přihlédnutím k nejmodernějším trendům.. .

Oproti konkurenci se kika zaměřuje na pestrý výběr bytových doplňků, drobného nábytku a kuchyní, ale také na velký výběr kvalitního nábytku – především v oblasti bydlení.

Také v poskytování servisních služeb přestihuje kika svou konkurenci. Kika nabízí kompletní služby od dodávky, montáže, přes splátkový prodej, zapůjčení samoobslužného kika busu pro odvoz zakoupeného zboží, přes dětský koutek až po svatební a baby seznamy, které zázakníci velmi oceňují.

Kika Plzeň

v Kika nábytek naleznete: