Kovový nábytek

Kovový nábytek

Obliba kovového nábytku se vrací a získává na popularitě nejen v rodinných domcích,restauracích,kancelářích,ale i v bytech panelových domů. Velkou výhodou kovového nábytku je jeho dlouhodobá trvanlivost,jednoduchá údržba a nadčasovost.

Kov je velmi nadčasovým materiálem. Své oblíbence má mezi příslušníky všech věkových kategorií a vyznavači různých designových stylů. Vhodné typy kovového nábytku v různém zpracování se dobře uplatní jak v moderním interiéru, tak jako romantický doplněk v ložnici.

Pro kovový nábytek je typická stoprocentní kvalita a neotřelý design. Stačí kovový stůl, židlička, postel a noční stolek z kovu a vzhled pokoje se vám změní. V moderních bytech vypadá kovový nábytek velmi zajímavě a vydrží léta. Nádherně se tento materiál vyjímá v kombinaci se sklem či dřevem. Těžko jej ale budete kombinovat s plastem.

Kovové postele jsou díky své nadčasovosti, univerzálnosti a originálnímu designu velmi oblíbené u všech věkových skupin. Zajímavý design mívají postele kované, ale za pravou kovářskou práci musíte zaplatit.

Kovářské řemeslo nám stále navozuje jistou dávku romantiky. Proto bývá často kovový nábytek právě součástí romantických interiérů. Jeho sladění s jinými zařizovacími předměty může tak být někdy problematické.

Kuovový nýbytek

v kovovém nábytku naleznete:

Prodejny s kovovým nábytkem: