KUCHYNĚ

Kuchyně

Základem každé kuchyně již dávno není pouze hrnec a kuchyňský sporák.V současnosti se stává kuchyně plnohodnotným prostorem v bytě.

Kuchyni budujte na míru své peněžence, snům, životnímu stylu i vkusu. Pak se kuchyně stane skutečným srdcem Vašeho domova. Praktické a módní je zásuvkové uspořádání kuchyně a magnetické otvírání dvířek namísto úchytek,vestavěné spotřebiče s dvířky v designu celé kuchyně, prostě dokonale praktické technické řešení kuchyně umožňující co nejpohodlnější obsluhu.

Plánování kuchyně
Důležité je si kuchyň správně naplánovat. Začněte s papírem, tužkou a metrem. Vše si důkladně změřte a na papír si nakreslete půdorys kuchyně a rozměry. Nezapomeňtě udělat také nákres stěn, změřte si výšku a tloušťku stěn, které chcete využít pro pověšení skříněk kuchyňské linky.

Dispoziční řešení kuchyně
Dispoziční řešení kuchyně má být doslova ušito na míru rodině a třeba i bytovému domu jako takovému. Úplně na začátku si položte otázku: kde kuchyně bude? U rodinných domů by měla být na severovýchodě či severozápadě, aby nebyla zbytečně přehřívaná

Důležité aspekty kuchyně:
* Kuchyně musí být ergonomická
* Kuchyně musí být útulná
* Kuchyně musí být praktická
* Pro výrobu kuchyňské linky jsou důležité kvalitní materiály
* Kuchyňská linka by měla poskytovat pohodlí při práci
* Důležitá u kuchyňských linek je snadná údržba

Značky kuchyní: