Nábytek ŘÍHA

Nábytek ŘÍHA

Nábytek Říha je od roku 1990 předním dodavatelem bytového a kancelářského nábytku. Zaměřuje se především na kvalitu a moderní design.

Nábytek Říha nabízí bytový nábytek, tedy kuchyně, obývací stěny, sedací soupravy, ložnice, postele, pohovky, matrace, stoly, stolky, židle a křesla, vždy se jedná o moderní nábytek s dokonalou funkcí a minimem požadavků na jeho ošetřování. Vrcholný design nábytku přináší do nabídky nábytku Říha italská firma ARKETIPO.

Kancelářský nábytek je významným segmentem v nabídce nábytku Říha. Nechybí ze psací stoly, kontejnery, pořadače, knihovny, skříně na šanony, kancelářské židle nebo kancelářská křesla. Kancelářský nábytek od nás užívají začínající, ale i renomované firmy a významné úřady. Luxusní kancelářský nábytek zastupuje v naší nabídce především italská firma UFFIX.

Nábytek Říha nabízí svým zákazníkům plný servis s poradenskou službou a optimalizací výběru nábytku. Dále architektonické návrhy a řešení, dopravní služby, stěhování nábytku, montáž a instalace nábytku.

Nábytek Říha

v nábytku ŘÍHA naleznete:

Prodejny nábytek ŘÍHA: