Sklápěcí postele

Sklápěcí postele

Většina lidí prospí přibližné třetinu života a podle lékařů se právě při spánku regeneruje až 90 procent všech fyzických i duševních sil.

Při koupi kvalitní postele hledíme kromě pohodlného spaní i na vzhled postele, v malém bytě oceníme velkou úsporu a pohodlnou manipulaci, které nám zaručují sklápěcí postele.
Sklápěcí mechanismy psotele jsou konstruovány jako samonosné sklápěcí postele. Lze je umístit do postelových skříní, vestavěných skříní, výklenků. Vyklápěcí mechanismus je bezpečný a stabilní. Sklápění postele zajišťuje mechanismus se silnými pružinami, které ulehčují jak zvedání tak sklápění. K vyklápění postele není zapotřebí velké fyzické síly a obsluha je velmi jednoduchá a rychlá. Postel vám ze skříně nevypadne, ale pomalu se spouští na souběžně se vysouvající kovové nožky.
Sklápěcí postel lze vyrobit s vyklápěním na výšku nebo na šířku. Jednolůžko s bočním vyklápěním je velmi praktický doplněk a výborné řešení pro moderní byty s menším prostorem a malou rozlohou dětských pokojů, kde je většinou jedno dítě.

Značky sklápěcích postelí: